SPORT

SUKCESY SPORTOWE 2018/2019


4 czerwca 2019 Mistrzostwa Gliwic Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej chłopców.

III miejsce - drużynowo - Tomasz Procek, Julian Grzegorzek


5 kwietnia 2019 Mistrzostwa Gliwic Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce chłopców.

III miejsce - drużynowo - Kamil Bucher, Mateusz Chomicz, Andrzej Dziewa, Łukasz Gerst, Michał Kończakowski, Tomasz Wysoczański-Janowicz, Jan Zwoliński.


5 kwietnia 2019 Mistrzostwa Gliwic Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce dziewcząt.

II miejsce - drużynowo - Antonia Kupczyk, Zuzanna Malczak, Marcelina Nocuń, Zofia Nowak, Marta Pietrek, Hanna Przywuska, Justyna Pyzia, Katarzyna Topolska, Beata Zaleśny, Oliwia Zielińska.


4 kwietnia 2019 IV edycja Ligi Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych.

III miejsce - Wiktoria Turek

I miejsce - drużynowo - Wiktoria Turek, Anna Burdek, Marta Pietrek.

III miejsce w klasyfikacji łącznej - Wiktoria Turek, Anna Burdek, Marta Pietrek, Maciej Radzio, Jakub Kacper, Wojciech Górniak, Tobiasz Zalewski, Andrzej Starkman.


20 marca 2019 Drużynowe Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych i Podstawowych.

II miejsce - drużynowo - Martyna Dzimira, maja Chrzanowska, Joanna Kostka, Patrycja Pietrek, Agnieszka Czerniawska, Katarzyna Topolska, Beata Zaleśny.

III miejsce - drużynowo - Tomasz Procek, Michał Jędrzejowski, Mateusz Skowron, Jan Legierski, Mateusz Gilowski, Maciej Sołowij, Łukasz Boba, Grzegorz Kozłowski.


8 marca 2019 Mistrzostwa Gliwic w Siatkówce chłopców.

II miejsce - drużynowo - Julian Grzegorek, Patryk Klimek, Kacper Linek, Karol Prajs, Tomasz Procek, Andrzej Starkman, Wiktor Glinkowski, Sebastian Klepacz, Jakub Spiczak-Brzeziński.


18 grudnia 2018 Zawody pływackie z cyklu "Bijemy rekordy Gliwic - 2018"

I miejsce - Maciej Nowakowski - 50m styl grzbietowy

I miejsce - Maciej Nowakowski - 50m styl klasyczny


6 grudnia 2018 II edycja Ligi Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych.

II miejsce - Łukasz Nowakowski

III miejsce - Łuksz Bereska

III miejsce - Jan Zachorowski


6 listopada 2018 Mistrzostwa Rejonowe w Badmintonie dziewcząt.

I miejsce - drużynowo - Agnieszka Ślusarek, Anna Burdek.


26 października 2018 Rejonowe Igrzyska Dzieci w Szachach.

II miejsce - drużynowo - Ewa Hanulok, Wiktor Fałat, Wojciech Wielgus, Igor Wilk.


26 października 2018 Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach.

II miejsce - drużynowo - Aleksandra Hryń, Mateusz Skowron, Piotr Hanulok, Stanisław Buczkowski.


25 października 2018 I edycja Ligi Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych.

II miejsce - Maciej Nowakowski

III miejsce - Łuksz Bereska


18 października 2018 Mistrzostwa Gliwic w Badmintonie chłopców.

II miejsce - drużynowo -  Karol Prajs, Tomasz Procek, Jan Zachorowski.


17 października 2018 Mistrzostwa Gliwic w Badmintonie dziewcząt.

I miejsce - drużynowo - Agnieszka Ślusarek, Anna Burdek.


10 października 2018 XVII Eko Rajd Rowerowy.

II miejsce - Joanna Bączkowska (wyścig kolarski)

III miejsce - Maria Zdziebko (wyścig kolarski)


21 września 2018 zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców "Memoriał Zenona Sęka".

I miejsce - Maciej Olesiński (100m)

II miejsce - Bruno Królikowski (200m)

III miejsce - Antonina Kupczyk (600m)


- Mistrzostwa Gliwic w pływaniu - 50m stylem motylkowym


Joomla templates