SPORT

SUKCESY 2019/2020


9 października 2019 - XVIII Eko Rajd Rowerowy Gliwice 2019 pod patronatem Zygmunta Frankiewicza - Prezydenta Miasta Gliwice.

II miejsce w wyscigu kolarskim - Natalia Fryda

III miejsce w wyscigu kolarskim - Zuzanna Możdżeń


 

 

Dnia 15.04.2014r. odbyła się II Edycja Biegów Przełajowych o "Puchar Komety".

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Julia Bul(IID), Aleksandra Ćmiel(), Maria Legaszewska().

Wyniki:

II miejsce - Julia Bul(IID)

III miejsce - Aleksandra Ćmiel()

VI miejsce - Maria Legaszewska()

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Piotr Hasiec(), Jan Byrczek(ID), Tomasz Kroker(IC), Rafał Płocha(IIIB).

 

I miejsce - Rafał Płocha(IIIB)

... miejsce - Piotr Hasiec()

VII miejsce - Jan Byrczek(ID)

 

VIII miejsce - Tomasz Kroker(IC)

 

Po II Edycja na szkoła w klasyfikacji drużynowej zajęła ... miejsce.

Opiekun: Radosław Szulc

 


Dnia 14.04.2014r. odbyły się Drużynowe Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych.

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Ewa Dolińska(IID), Zuzanna Kobielska(ID), Klaudia Dzimira(IC), Julia Bul(IID), Marta Simiela(IIE), Małgorzata Kostka(ID), Hanna Tręda().

Wyniki:

100m styl motylkowy

II miejsce - Ewa Dolińska(IID) - 1:34.46

100m styl grzbietowy

III miejsce - Zuzanna Kobielska(ID) - 1:27.23

100m styl klasyczny

II miejsce - Klaudia Dzimira(IC) - 1:39.17

100m styl dowolny

II miejsce - Julia Bul(IID) - 1:20.40

50m styl motylkowy

II miejsce - Hanna Tręda() - 44.24

50m styl klasyczny

I miejsce - Małgorzata Kostka(ID) - 45.32

50m styl dowolny

II miejsce - Marta Simiela(IIE) - 36.59

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Krzysztof Janik(IIA), Jakub Miller(ID), Mateusz Gabryś(IB), Michał Klepacki(IIE), Jakub Brzozowski(ID), Jakub Michalski(IIA), Kacper Błaszczyszyn(IIA).

Wyniki:

100m styl motylkowy

III miejsce - Jakub Miller(ID) - 1:14.28

100m styl klasyczny

III miejsce - Michał Klepacki(IIE) - 1:37.45

100m styl dowolny

II miejsce - Jakub Brzozowski(ID) - 1:19.81

50m styl motylkowy

II miejsce - Jakub Michalski(IIA) - 38.61

50m styl grzbietowy

II miejsce - Krzysztof Janik(IIA) - 36.85

50m styl klasyczny

II miejsce - Kacper Błaszczyszyn(IIA) - 42.00

50m styl dowolny

II miejsce - Mateusz Gabryś(IB) - 33.04

Opiekunowie: Danuta Byzdra, Radosław Szulc

 


Dnia 11.04.2014r. odbyła się II Edycja zawodów w ramach Gliwickiej Ligi Pływackiej (GLIP).

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Zuzanna Kobielska(ID), Klaudia Dzimira(IC), Julia Bul(IID), Marta Simiela(IIE), Małgorzata Kostka(ID), Hanna Hanczewska(IB).

Wyniki:

50m styl grzbietowy

V miejsce - Zuzanna Kobielska(ID) - 40.20

50m styl dowolny

VII miejsce - Julia Bul(IID) - 36.38

XI miejsce - Marta Simiela(IIE) - 37.17

XIII miejsce - Zuzanna Kobielska(ID) -36.68

XVI miejsce - Klaudia Dzimira(IC) -40.21

XVII miejsce - Małgorzata Kostka(ID) - 40.96

XVIII miejsce - Hanna Hanczewska(IB) - 42.22

50m styl klasyczny

III miejsce - Marta Simiela(IIE) - 44.66

IV miejsce - Julia Bul(IID) - 45.17

VII miejsce - Klaudia Dzimira(IC) - 45.61

X miejsce - Małgorzata Kostka(ID) - 48.04

XIII miejsce - Hanna Hanczewska(IB) - 53.80

Po II Edycji nasze dziewczyny w klasyfikacji drużynowej zajmują II miejsce.

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Krzysztof Janik(IIA), Jakub Miller(ID), Mateusz Gabryś(IB).

50m styl grzbietowy

IX miejsce - Krzysztof Janik(IIA) - 38.15

XI miejsce - Mateusz Gabryś(IB) - 42.50

50m styl dowolny

VIII miejsce - Jakub Miller(ID) - 29.40

XXII miejsce - Mateusz Gabryś(IB) -33.51

50m styl klasyczny

XI miejsce - Krzysztof Janik(IIA) - 42.95

50m styl motylkowy

XIV miejsce - Jakub Miller(ID) - 33.75

Po II Edycji nasi chłopcy w klasyfikacji drużynowej zajmują II miejsce.

Po II Edycji nasza szkoła w klasyfikacji drużynowej zajmuje II miejsce.

Opiekun: Katarzyna Wilk

 


Dnia 11.04.2014r. odbyły się zawody rejonowe Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały: Paulina Kowalczyk (IIB), Małgorzata Poloczek (ID), Anna Skoczylas(IIA), Alicja Gosławska(IIB), Julia Opania(IC), Magda Psiuk (IC), Magda Gerst (IIC), Aleksandra Brożyna (IID), Olga Telinga (IID).

Wyniki:

Gimnazjum 3 0:7 Gimnazjum Rudziniec

Nasze dziewczyny zajęły II miejsce.

Opiekun: Danuta Byzdra

 


Dnia 07.04.2014r. odbyły się Rejonowe Zawody Gimnazjalne w Badmintonie.

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Paulina Wilk(IIE), Adrianna Sośnik(IIIE).

Drużynowo nasze dziewczyny zajęły I miejsce i AWANSOWAŁY DO ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH!!!

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Maciej Widłak(IIIC), Jakub Grodecki(IIIF).

Drużynowo nasi chłopcy zajęli I miejsce i AWANSOWALI DO ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH!!!

Opiekun: Katarzyna Wilk

 


Dnia 06.04.2014r.odbyła się V Kolejka II Rundy Gliwickiej Gimnazjalnej Ligi Siatkówki chłopców - GGLSCH.

Naszą szkołę reprezentowali: Oskar Sosna(ID), Maciej Celeban(IA), Bartłomiej Karkowski(IIIE), Nicolas Szałacki(IB), Kamil Szałański(IIID), Bogusław Halski-Pionka(IB), Kamil Felkel(IIID), Michał Hupsch(IIIE), Antoni Krasiński(IIIE), Łukasz Ważny(IIID), Maksymilian Wolnowski(IIIE), Piotr Hasiec(IB).

Wyniki:

Gimnazjum 3 1:2, 1:2 Gimnazjum 4

Gimnazjum 3 2:0, 2:1 Gimnazjum 5

Gimnazjum 3 2:0, 2:0 Gimnazjum 8

Gimnazjum 3 2:1, 2:0 Gimnazjum 10

Gimnazjum 3 0:2, 2:0 Gimnazjum 11

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 15

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 17

Nasi chłopcy zajęli ... miejsce.

Opiekun: Joanna Chlęch

 


Dnia 06.04.2014r. odbyła się VII Kolejka II Rundy Gliwickiej Gimnazjalnej Ligi Siatkówki dziewcząt - GGLSDZ.

Naszą szkołę reprezentowały: Adrianna Sośnik(IIIE), Aleksandra Mirowska(IIE), Justyna Bucher(IIID), Anna Tuleja(IIE), Natalia Grela(IE), Weronika Hliniak(ID), Zuzanna Kobielska(ID), Ewa Stochelska(IIC), Aleksandra Pudełko(IIIE), Klaudia Górka(IA).

Wyniki:

Gimnazjum 3 2:0, 2:0 Gimnazjum 2

Gimnazjum 3 2:0, 2:1 Gimnazjum 4

Gimnazjum 3 2:0, 0:2 Gimnazjum 5

Gimnazjum 3 2:0, 2:1 Gimnazjum 8

Gimnazjum 3 2:0, 2:0 Gimnazjum 9

Gimnazjum 3 0:2 Gimnazjum 10

Gimnazjum 3 0:2 Gimnazjum 11

Gimnazjum 3 2:0, 2:1 Gimnazjum 14

 

Gimnazjum 3 2:0, 2:0 Gimnazjum 15

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 17

Nasze dziewczyny zajęły ... miejsce.

Opiekun: Katarzyna Wilk

 


Dnia 02.04.2014r. odbyła się I Edycja Biegów Przełajowych o "Puchar Komety".

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Julia Bul(IID), Aleksandra Ćmiel(), Maria Legaszewska().

Wyniki:

II miejsce - Julia Bul(IID)

III miejsce - Aleksandra Ćmiel()

VII miejsce - Maria Legaszewska()

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Łukasz Rajtko(IIIA), Krzysztof Kusto(IIIB), Piotr Hasiec(), Jan Byrczek(ID), Maksymilian Wolnowski(IIIE), Tomasz Kroker(IC), Mateusz Tajster(IIIE).

X miejsce - Łukasz Rajtko(IIIA)

XIV miejsce - Krzysztof Kusto(IIIB)

XVII miejsce - Piotr Hasiec()

XVIII miejsce - Jan Byrczek(ID)

XXVII miejsce - Maksymilian Wolnowski(IIIE)

XXIX miejsce - Tomasz Kroker(IC)

XXXI miejsce - Mateusz Tajster(IIIE)

Po I Edycji na szkoła w klasyfikacji drużynowej zajmuje IV miejsce.

Opiekun: Lucyna Kosowicz

 


Dnia 25.03.2014r. zakończyła się II Runda Gliwickiej Gimnazjalnej Ligi Piłki Nożnej Pięcioosobowej chłopców - GGLPNP.

Naszą szkołę reprezentowali: Robert Pasieka(IIC), Jakub Pietrowicz(IIE), Patryk Sojka(IIIC), Damian Walczak(IIIC), Maksymilian Wolnowski(IIIE), Dominik Klimek(IIID), Bartłomiej Karkowski(IIIE), Grzegorz Środa(IIIB), Mateusz Taister(IIIE), Rafał Przybylski(IIID), Patryk Hotloś(IIIA).

Wyniki:

Gimnazjum 3 4:5 Gimnazjum 17

Gimnazjum 3 5:6 Gimnazjum 4

Gimnazjum 3 10:1 Gimnazjum 2

Gimnazjum 3 6:1 Gimnazjum 8

Gimnazjum 3 4:1 Gimnazjum SP

Gimnazjum 3 1:3 Gimnazjum 7

Gimnazjum 3 3:1 Gimnazjum 1

Gimnazjum 3 2:6 Gimnazjum 10

Gimnazjum 3 5:2 Gimnazjum 15

Nasi chłopcy zajęli IV miejsce.

Opiekun: Radosław Szulc

 


Dnia 17.03.2014r. odbyła się I Edycja zawodów w ramach Gliwickiej Ligi Pływackiej (GLIP).

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Ewa Dolińska(IID), Zuzanna Kobielska(ID), Klaudia Dzimira(IC), Julia Bul(IID), Marta Simiela(IIE), Małgorzata Kostka(ID), Hanna Hanczewska(IB), Małgorzata Kubińska(IIID).

Wyniki:

50m styl grzbietowy

IV miejsce - Ewa Dolińska(IID) - 37.88

VII miejsce - Zuzanna Kobielska(ID) - 40.10

IX miejsce - Klaudia Dzimira(IC) - 47.12

50m styl dowolny

VIII miejsce - Julia Bul(IID) - 36.08

XI miejsce - Marta Simiela(IIE) - 37.08

XVI miejsce - Małgorzata Kostka(ID) - 40.09

XXI miejsce - Hanna Hanczewska(IB) - 43.89

50m styl klasyczny

III miejsce - Marta Simiela(IIE) - 44.19

V miejsce - Julia Bul(IID) - 44.30

VIII miejsce - Klaudia Dzimira(IC) - 45.66

X miejsce - Ewa Dolińska(IID) - 46.02

XIII miejsce - Małgorzata Kostka(ID) - 47.17

XV miejsce - Zuzanna Kobielska(ID) - 48.28

XX miejsce - Hanna Hanczewska(IB) - 40.09

XXI miejsce - Małgorzata Kubińska(IIID) - 43.89

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Michał Klepacki(IIE), Krzysztof Janik(IIA), Jakub Miller(ID).

50m styl grzbietowy

VII miejsce - Jakub Miller(ID) - 33.68

XI miejsce - Krzysztof Janik(IIA) - 37.35

50m styl dowolny

X miejsce - Jakub Miller(ID) - 29.87

XXXVIII miejsce - Michał Klepacki(IIE) - 38.20

50m styl klasyczny

XIV miejsce - Michał Klepacki(IIE) - 44.02

XV miejsce - Krzysztof Janik(IIA) - 44.43

Opiekun: Radosław Szulc

 


Dnia 06.03.2014r. odbyły się zawody w ramach Gliwickiej Młodzieżowej Ligi Biegów na Orientację (GMLBnO).

Naszą szkołę reprezentował: Jan Byrczek(ID).

Wyniki:

I miejsce - Jan Byrczek(ID)

 


Dnia 06.03.2014r. odbyły się Mistrzostwa Gliwic w Badmintonie chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Maciej Widłak(IIIC), Jakub Grodecki(IIIF).

Wyniki:

I miejsce - Maciej Widłak(IIIC)

II miejsce - Jakub Grodecki(IIIF)

Drużynowo nasza szkoła zajęła I miejsce.

Opiekun: Joanna Wilk

 


Dnia 05.03.2014r. odbyły się Mistrzostwa Gliwic w Badmintonie dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały: Paulina Wilk(IIE), Adrianna Sośnik(IIIE).

Wyniki:

I miejsce - Paulina Wilk(IIE)

V miejsce - Adrianna Sośnik(IIIE)

Drużynowo nasza szkoła zajęła I miejsce.

Opiekun: Katarzyna Wilk

 


Dnia 04.03.2014r. odbyły się Rejonowe Zawody Tenisa Stołowego chłopców.

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Wiktor Roszkowicz(IIIF), Artur Bryniarski(IIIF), Michał Stefaniak(IA).

Drużynowo nasza szkoła zajęła II miejsce.

Opiekun: Radosław Szulc

 


Dnia 03.03.2014r. odbyły się XVIII Mistrzostwa Gliwic w Narciarstwie Alpejskim.

Naszą szkołę reprezentowały: Martyna Kałuża(IID), Zuzanna Pruszowska(ID), Barbara Banaszak(IID), Małgorzata Kubińska(IIID).

Wyniki(Kategoria: K5):

I miejsce - Martyna Kałuża(IID)

II miejsce - Zuzanna Pruszowska(ID)

 

III miejsce - Barbara Banaszak(IID)

IV miejsce - Małgorzata Kubińska(IIID)

Drużynowo nasza szkoła zajęła II miejsce.

 


Dnia 25.02.2014r. odbył się III Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Emilia Pajor(IIIC), Nina Stańco(IIIC), Sylwia Kurzawa(IIIC), Iga Łapa(IC), Zofia Król(IC).

Wyniki:

IV miejsce - Sylwia Kurzawa(IIIC)

VI miejsce - Iga Łapa(IC)

 

VII-VIII miejsce - Nina Stańco(IIIC)

IX-XII miejsce - Emilia Pajor(IIIC)

 

 

 

 

 

 

XIII-XVI miejsce - Zofia Król(IC)

 

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali:  Wiktor Roszkowicz(IIIF), Artur Bryniarski(IIIF), Michał Stefaniak(IA), Kamil Bizoń(IB), Jakub Dziadkowicz(IB), Tomasz Kroker(IC), Jakub Cuber(IIB).

Wyniki:

II miejsce - Michał Stefaniak(IA)

III miejsce - Jakub Dziadkowiec(IB)

IV miejsce - Artur Bryniarski(IIIF)

V miejsce - Wiktor Roszkowicz(IIIF)

XIII-XVI miejsce - Tomasz Kroker(IC)

XVII-XXIV miejsce - Jakub Cuber(IIB)

XXV-XXXI miejsce - Kamil Bizoń(IB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drużynowo nasza szkoła po III Turnieju zajmuje I miejsce.

Opiekun: Radosław Szulc

 


Dnia 10.02.2014r. odbyły się zawody Amatorskiej Ligi Narciarstwa Alpejskiego Województwa  Śląskiego.

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Anna Stobiecka(IIE), Małgorzata Kubińska(IIID), Anna Tuleja(IIE), Ewa Dolińska(IID), Katarzyna Urbańska(IIE), Anna Banaszak(IIID), Martyna Kałuża(IID), Barbara Banaszak(IID), Hanna Rzepka(ID), Zuzanna Pruszowska(ID).

Wyniki(zawodniczki niezrzeszone):

II miejsce - Anna Stobiecka(IIE)

III miejsce - Małgorzata Kubińska(IIID)

VII miejsce - Anna Tuleja(IIE)

XIV miejsce - Ewa Dolińska(IID)

XVIII miejsce - Katarzyna Urbańska(IIE)

Wyniki(zawodniczki zrzeszone):

I miejsce - Anna Banaszak(IIID)

II miejsce - Martyna Kałuża(IID)

III miejsce - Barbara Banaszak(IID)

IV miejsce - Hanna Rzepka(ID)

V miejsce - Zuzanna Pruszowska(ID)

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Jakub Frycz(IID), Michał Klepacki(IIE), Mateusz Gabryś(IB), Marcel Słoma, Jakub Grodecki(IIIF).

Wyniki(zawodnicy niezrzeszeni):

VI miejsce - Jakub Frycz(IID)

XIII miejsce - Michał Klepacki(IIE)

XVI miejsce - Mateusz Gabryś(IB)

XXXX miejsce - Marcel Słoma

Wyniki(zawodnicy zrzeszeni):

I miejsce - Jakub Grodecki(IIIF)

 


Dnia 10.01.2014r. odbył się Noworoczny Turniej Badmintona dziewcząt zorganizowany przez UKS "ACTIV".

Udział wzięły: Magdalena Psiuk(IC), Julia Opania(IC), Oliwia Prajs(IC), Alicja Szczech(IC), Zuzanna Michalewicz(IID), Agnieszka Gralla(IID), Maja Matuszewska(IID), Julia Bul(IA), Adrianna Sośnik(IIIE), Paulina Wilk(IIE), Anna Tuleja(IIE), Anna Stobiecka(IIE), Aleksandra Socha(IIIF), Anna Greinert(IA),
Maria Rudol(IIA), Oliwia Gil(IE), Alicja Ernest(IIB).

Wyniki:

I miejsce - Paulina Wilk(IIE)

II miejsce - Adrianna Sośnik(IIIE)

III miejsce - Anna Stobiecka(IIE)

IV miejsce - Oliwia Gil(IE)

 

Opiekun: Katarzyna Wilk, Joanna Chlęch

 


Dnia 04.01.2014r. odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Robert Pasieka(IIC), Jakub Pietrowicz(IIE), Patryk Sojka(IIIC), Damian Walczak(IIIC), Maksymilian Wolnowski(IIIE), Bartłomiej Karkowski(IIIE), Grzegorz Środa(IIIB), Mateusz Taister(IIIE), Radfał Przybylski(IIID).

Wyniki:

Gimnazjum 3 1:1 Gimnazjum Brzezinka

Gimnazjum 3 1:1 Gimnazjum 9(II)

Gimnazjum 3 1:1 Gimnazjum Sośnicowice

Nasi chłopcy zajęli III miejsce w grupie.

Opiekun: Radosław Szulc

 


Dnia 15.12.2013r. zakończyła się I Runda Gliwickiej Gimnazjalnej Ligi Koszykówki dziewcząt - GGLK.

Wyniki:

Gimnazjum 3 40:10 Gimnazjum 1

Gimnazjum 3 20:11 Gimnazjum 4

Gimnazjum 3 20:14 Gimnazjum 8

Gimnazjum 3 20:07 Gimnazjum 14

Gimnazjum 3 21:26 Gimnazjum 19

 

Nasze dziewczyny zajęły II miejsce.

Opiekun: Beata Bednarek

 


Dnia 15.12.2013r. zakończyła się I Runda Gliwickiej Gimnazjalnej Ligi Koszykówki chłopców - GGLK.

Wyniki:

Gimnazjum 3 25:31 Gimnazjum 4

Gimnazjum 3 27:34 Gimnazjum 5

Gimnazjum 3 40:30 Gimnazjum 10

Gimnazjum 3 20:42 Gimnazjum 14

Gimnazjum 3 20:17 Gimnazjum 15

Gimnazjum 3 37:32 Gimnazjum 19

Nasi chłopcy zajęli III miejsce.

Opiekun: Beata Bednarek

 


Dnia 12.12.2013r. zakończyły się finały Mistrzostw Gliwic w Siatkówce dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały: Justyna Bucher(IIID), Paulina Wilk(IIE), Adrianna Sośnik(IIIE), Aleksandra Mirowska(IIE), Weronika Hliniak(ID), Anna Zawadzka(IIE), Ewa Stochelska(IIC), Oliwia Prajs(IC), Maja Matuszewska(IID), Alicja Szczech(ID).

Wyniki:

Gimnazjum 3 0:2 Gimnazjum 4

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 5

Gimnazjum 3 0:2 Gimnazjum 7

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 10

Gimnazjum 3 1:2 Gimnazjum 11

 

Nasze dziewczyny zajęły IV miejsce.

Opiekun: Katarzyna Wilk

 


 

Dnia 12.12.2013r. zakończyły się finały Mistrzostw Gliwic w Siatkówce chłopców.

Wyniki:

Gimnazjum 3 0:2 Gimnazjum 4

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 8

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 10

Gimnazjum 3 0:2 Gimnazjum 11

Gimnazjum 3 0:2 Gimnazjum 15

 

Nasi chłopcy zajęli III miejsce.

Opiekun: Joanna Chlęch

 


Dnia 10.12.2013r. odbyły się zawody pływackie z cyklu "Bijemy rekordy Gliwic" pod Patronatem Prezydenta Miasta Gliwice.

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Julia Bul(IID), Alicja Chmielewska(IID), Ewa Dolińska(IID), Klaudia Dzimira(ID), Zuzanna Kobielska(ID), Małgorzata Kostka(ID), Marta Simiela(IIE).

Wyniki dziewcząt:

50m styl grzbietowy:

III miejsce - Zuzanna Kobielska(ID) - (0.40,81)

IV miejsce - Alicja Chmielewska(IID) - (0.41,14)

50m styl dowolny:

V miejsce - Julia Bul(IID) - (0.34,72)

XVII miejsce - Klaudia Dzimira(ID) - (0.44,60)

50m styl klasyczny:

III miejsce - Julia Bul(IID) - (0.43,02)

IV miejsce - Marta Simiela(IIE) - (0.43,17)

V miejsce - Małgorzata Kostka(ID) - (0.46,28)

VII miejsce - Zuzanna Kobielska(ID) - (0.47,33)

IX miejsce - Klaudia Dzimira(ID) - (0.47,95)

50m styl motylkowy:

IV miejsce - Ewa Dolińska(IID) - (0.38,39)

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Krzysztof Janik(IIA), Michał Klepacki(IIE), Jakub Miller(ID), Adam Rumin(IIE).

Wyniki chłopców:

50m styl grzbietowy:

VI miejsce - Krzysztof Janik(IIA) - (0.36,55)

XIII miejsce - Adam Rumin(IIE) - (0.44,54)

50m styl dowolny:

XII miejsce - Jakub Miller(ID) - (0.30,25)

XXXXII miejsce - Adam Rumin(IIE) - (0.37,98)

50m styl klasyczny:

XIII miejsce - Michał Klepacki(IIE) - (0.45,42)

50m styl motylkowy:

VII miejsce - Jakub Miller(ID) - (0.34,98)

XVII miejsce - Michał Klepacki(IIE) - (0.45,42)

Opiekun: Radosław Szulc

 


Dnia 10.12.2013r. zakończyła się I Runda Gliwickiej Gimnazjalnej Ligi Piłki Nożnej Pięcioosobowej chłopców - GGLPNP.

Naszą szkołę reprezentowali: Robert Pasieka(IIC), Jakub Pietrowicz(IIE), Patryk Sojka(IIIC), Damian Walczak(IIIC), Maksymilian Wolnowski(IIIE), Dominik Klimek(IIID), Bartłomiej Karkowski(IIIE), Grzegorz Środa(IIIB), Mateusz Taister(IIIE), Radfał Przybylski(IIID).

Wyniki:

Gimnazjum 3 4:0 Gimnazjum 17

Gimnazjum 3 2:2 Gimnazjum 4

Gimnazjum 3 13:2 Gimnazjum 2

Gimnazjum 3 4:2 Gimnazjum 8

Gimnazjum 3 3:6 Gimnazjum SP

Gimnazjum 3 3:3 Gimnazjum 7

Gimnazjum 3 8:4 Gimnazjum 1

Gimnazjum 3 1:3 Gimnazjum 10

Gimnazjum 3 2:1 Gimnazjum 15

Nasi chłopcy zajęli III miejsce.

Opiekun: Radosław Szulc

 


Dnia 09.12.2013r. odbyły się zawody powiatowe Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały: Paulina Kowalczyk (IIB), Małgorzata Poloczek (ID), Anna Skoczylas(IIA), Marcelina Skolda (IIIA), Sonia Nachlik (IIIA), Alicja Gosławska(IIB), Julia Opania(IC), Magda Psiuk (IC).

Wyniki:

Gimnazjum 3 1:0 Gimnazjum 7

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 19

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 8

Nasze dziewczyny zajęły I miejsce i awansowały do ZAWODÓW REJONOWYCH!!!.

Opiekun: Danuta Byzdra

 


 

 

Dnia 03.12.2013r. odbył się II Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Emilia Pajor(IIIC), Nina Stańco(IIIC), Sylwia Kurzawa(IIIC), Agata Ciepał(IIE), Iga Łapa(IC), Zofia Król(IC).

Wyniki:

IV miejsce - Emilia Pajor(IIIC)

V miejsce - Iga Łapa(IC)

VIII-XII miejsce - Sylwia Kurzawa(IIIC)

XVII-XXIV miejsce - Nina Stańco(IIIC)

XVII-XXIV miejsce - Agata Ciepał(IIE)

 

 

 

 

 

XVII-XXIV miejsce - Zofia Król(IC)

 

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali:  Wiktor Roszkowicz(IIIF), Artur Bryniarski(IIIF), Michał Stefaniak(IA), Kamil Bizoń(IB), Wojciech Kurkowski(IB), Jakub Dziadkowicz(IB).

Wyniki:

II miejsce - Jakub Dziadkowiec(IB)

IV miejsce - Artur Bryniarski(IIIF)

V miejsce - Michał Stefaniak(IA)

VI miejsce - Wiktor Roszkowicz(IIIF)

XVII-XXIV miejsce - Kamil Bizoń(IB)

XVII-XXIV miejsce - Wojciech Kurkowski(IB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drużynowo nasza szkoła po II Turnieju zajmuje I miejsce.

Opiekun: Lucyna Kosowicz

 


Dnia 01.12.2013r. zakończyła się I Runda Gliwickiej Gimnazjalnej Ligi Siatkówki dziewcząt - GGLSDZ.

Naszą szkołę reprezentowały: Adrianna Sośnik(IIIE), Aleksandra Mirowska(IIE), Justyna Bucher(IIID), Anna Tuleja(IIE), Natalia Grela(IE), Weronika Hliniak(ID), Zuzanna Kobielska(ID), Ewa Stochelska(IIC), Aleksandra Pudełko(IIIE), Klaudia Górka(IA).

Wyniki:

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 2

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 4

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 5

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 8

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 9

Gimnazjum 3 0:2 Gimnazjum 10

Gimnazjum 3 0:2 Gimnazjum 11

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 14

 

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 15

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 17

Nasze dziewczyny zajęły I miejsce.

Opiekun: Katarzyna Wilk

 


Dnia 28.11.2013r. odbyły się eliminacje Mistrzostw Gliwic w Piłce Ręcznej chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Robert Pasieka(IIC), Patryk Hotloś(IIIA), Krzysztof Kusto(IIIB), Bartłomiej Kielar(IIIB), Michał Myszkowski(IIIA), Jan Czajkowski(IIIA), Mateusz Barglik(IIIA), Sebastian Semperski(IIIE), Jan Byrczek(ID), Piotr Korfdanty(IID).

Wyniki:

Gimnazjum 3 7:4 Gimnazjum 9

Gimnazjum 3 3:10 Gimnazjum 2

Nasi chłopcy zajęli II miejsce i niestety nie awansowali do finału.

Opiekun: Radosław Szulc

 


Dnia 27.11.2013r. rozegrany został Andrzejkowy Turniej Tenisa Stołowego chłopców. Zawody zostały zorganizowane przez uczniów klasy drugiej w ramach projektu edukacyjnego „ Jak zorganizować szkolny turniej tenisa stołowego?”.

Uczestnicy Turnieju:

1A

Maciej  Celeban

Dominik Adriański

Michał Stefaniak

Michał Szawczyn

1B

Kamil  Bizoń

Michał Płasożny

Bogusław Halski-Pianka

1C

Tomasz Kroker

Łukasz Nowicki

Maciek Piotrowski

1E

Alek Piętka

Jakub Dziadkowiec

Robin Ludwig

Kasper  Gomoła

Wyniki:

I miejsce – Michał Stefaniak  IA

II miejsce – Jakub Dziadkowiec  IE

III miejsce –  Tomasz Kroker IC

IV miejsce – Łukasz Nowicki IC

Opiekun: Lucyna Kosowicz

 


Dnia 26.11.2013r. odbyły się Mistrzostwa Gliwic w Tenisie Stołowym chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Dziadkowiec(IE), Artur Bryniarski(IIIF), Michał Stefaniak(IA).

II miejsce - Jakub Dziadkowiec(IE)

III miejsce - Artur Bryniarski(IIIF)

VIII miejsce - Michał Stefaniak(IA)

Nasi chłopcy zajęli I miejsce i awansowali do ZAWODÓW REJONOWYCH!!!

Opiekun: Lucyna Kosowicz

 


Dnia 19.11.2013r. odbyły się Mistrzostwa Gliwic w Tenisie Stołowym dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały: Emilia Pajor(IIIC), Nina Stańco(IIIC), Sylwia Kurzawa(IIIC).

VIII miejsce - Sylwia Kurzawa(IIIC)

X miejsce - Emilia Pajor(IIIC)

XII miejsce - Nina Stańco(IIIC)

Nasze dziewczyny zajęły IV miejsce.

Opiekun: Lucyna Kosowicz

 


Dnia 16.11.2013r. zakończyła się  I Runda Gliwickiej Gimnazjalnej Ligi Siatkówki chłopców - GGLSCH.

Naszą szkołę reprezentowali: Oskar Sosna(ID), Maciej Celeban(IA), Bartłomiej Karkowski(IIIE), Nicolas Szałacki(IB), Kamil Szałański(IIID), Bogusław Halski-Pionka(IB), Kamil Felkel(IIID), Michał Hupsch(IIIE), Antoni Krasiński(IIIE), Łukasz Ważny(IIID), Maksymilian Wolnowski(IIIE), Piotr Hasiec(IB).

Wyniki:

Gimnazjum 3 1:2 Gimnazjum 4

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 5

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 8

Gimnazjum 3 2:1 Gimnazjum 10

Gimnazjum 3 0:2 Gimnazjum 11

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 15

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 17

Nasi chłopcy zajęli III miejsce.

Opiekun: Joanna Chlęch

 


Dnia 08.11.2013r. zakończyły się eliminacje Mistrzostw Gliwic w Siatkówce dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały: Justyna Bucher(IIID), Paulina Wilk(IIE), Adrianna Sośnik(IIIE), Aleksandra Mirowska(IIE), Weronika Hliniak(ID), Anna Zawadzka(IIE), Ewa Stochelska(IIC), Oliwia Prajs(IC), Maja Matuszewska(IID), Alicja Szczech(ID).

Wyniki:

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 9

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 15

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 5

 

Nasze dziewczyny zajęły I miejsce i awansowały do finałów.

Opiekun: Katarzyna Wilk

 


 

Dnia 08.11.2013r. zakończyły się eliminacje Mistrzostw Gliwic w Siatkówce chłopców.

Wyniki:

Gimnazjum 3 0:2 Gimnazjum 4

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 5

Gimnazjum 3 2:0 Gimnazjum 9

Gimnazjum 3 0:2 Gimnazjum 15

 

Nasi chłopcy zajęli III miejsce i awansowali do finałów.

Opiekun: Joanna Chlęch

 


Dnia 25.10.2013r. odbył się V EkoTurniej Szkół Gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice.

Naszą szkołę reprezentowali: Maksymilian Wolnowski(IIIE), Michał Hupsch(IIIE), Jakub Zaleśny(IIIE), Maksymilian Augustyn(IIIC), Krzysztof Kusto(IIIB).

Wyniki:

Konkurs Wiedzy: drużynowo I miejsce

Konkurs Sportowy: drużynowo I miejsce

Zbiórka Baterii: drużynowo I miejsce

W klasyfikacji końcowej nasza szkoła zajęła I miejsce.

 

Opiekun: Danuta Byzdra

 


W dniach 17.10-19.10.2013r. odbył się wyjazd sportowy do Zubrzycy Górnej. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, siatkarską, która codziennie brała udział w treningu siatkówki na hali sportowej oraz piłkarską, która wzięła udział w trzech treningach piłki nożnej na boisku "Orlik". Poza grami zespołowymi uczniowie mogli korzystać z basenu, stołu do tenisa stołowego i bilarda oraz w zajęciach biegowych.

Uczestniczki: Alicja Szczech(IC), Oliwia Prajs(IC), Weronika Hliniak(ID), Maja Matuszewska(IID), Paulina Wilk(IIE), Zuzanna Kobielska(ID), Ewa Stochelska(IIC).

Uczestnicy: Patryk Hotloś(IIIA), Kamil Felkel(IIID), Kamil Szałański(IIID), Antoni Krasiński(IIIE), Jakub Pietrowicz(IIE), Maksymilian Wolnowski(IIIE), Jakub Grodecki(IIIF), Jan Czajkowski(IIIA), Przemysław Starzak(IIE), Michał Myszkowski(IIIA), Piotr Korfanty(IID), Bartłomiej Karkowski(IIIE), Maciej Celeban(IA), Nicolas Szałacki(IB), Mateusz Taister(IIIE), Jakub Michalski(IIA), Kacper Błaszczyszyn(IIA), Mateusz Dąbek(ID), Jakub Miller(ID), Jan Biskup(IIA), Wojciech Michalec(IIA), Michał Hupsch(IIIE), Grzegorz Środa(IIIB).

Opiekunowie: Joanna Chlęch, Katarzyna Wilk, Radosław Szulc

 


Dnia 18.10.2013r. odbył się II Bieg Przełajowy "O Puchar Komety".

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Julia Bul(IID), Antonina Radolińska(IIA), Aleksandra Ćmiel(ID), Alicja Kudryk(IC).

Wyniki dziewcząt:

800m

I miejsce - Julia Bul(IID) - (3.34,2)

VII miejsce - Aleksandra Ćmiel(ID) - (3.47,6)

X miejsce - Antonina Radolińska(IIA) - (3,55.1)

XXVI miejsce - Alicja Kudryk(IC) - (4.26,3)

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali:Rafał Płocha(IIIB), Łukasz Rajtko(IIIA), Maciej Widłak(IIIC), Krzysztof Kusto(IIIB), Grzegorz Stich(IIIF).

1100m

VII miejsce - Rafał Płocha(IIIB) - (3.49,2)

XII miejsce - Łukasz Rajtko(IIIA) - (3,54.1)

XVI miejsce - Maciej Widłak(IIIC) - (3.58,4)

XXII miejsce - Krzysztof Kusto(IIIB) - (4,13.5)

XXIV miejsce - Grzegorz Stich(IIIF) - (4,17.9)

Drużynowo nasza szkoła zdobyła III miejsce, a indywidualnie I miejsce zajęła Julia Bul z klasy IID.

 

Opiekun: Danuta Byzdra

 


Dnia 15.10.2013r. odbył się I Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Emilia Pajor(IIIC), Nina Stańco(IIIC), Sylwia Kurzawa(IIIC), Agata Ciepał(IIE), Iga Łapa(IC), Zofia Król(IC).

Wyniki:

IV miejsce - Emilia Pajor(IIIC)

V miejsce - Nina Stańco(IIIC)

VII miejsce - Agata Ciepał(IIE)

VIII miejsce - Sylwia Kurzawa(IIIC)

 

 

 

XIII miejsce - Iga Łapa(IC)

XIV miejsce - Zofia Król(IC)

 

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali:  Wiktor Roszkowicz(IIIF), Artur Bryniarski(IIIF), Kamil Żurawlow(IIA), Jakub Dziadkowicz(IB).

Wyniki:

II miejsce - Wiktor Roszkowicz(IIIF)

III miejsce - Jakub Dziadkowicz(IB)

V miejsce - Kamil Żurawlow(IIA)

VI miejsce - Artur Bryniarski(IIIF)

 

 

 

 

 

 

 

Drużynowo nasza szkoła po I Turnieju zajmuje I miejsce.

Opiekun: Lucyna Kosowicz

 


Dnia 10.10.2013r. odbył się I Bieg Przełajowy "O Puchar Komety".

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Julia Bul(IID), Antonina Radolińska(IIA), Martyna Machura(IID).

Wyniki dziewcząt:

800m

I miejsce - Julia Bul(IID) - (3.29,3)

V miejsce - Antonina Radolińska(IIA) - (3,54.2)

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali:Rafał Płocha(IIIB), Łukasz Rajtko(IIIA), Maciej Widłak(IIIC), Krzysztof Kusto(IIIB), Grzegorz Stich(IIIF).

1100m

VI miejsce - Rafał Płocha(IIIB) - (3.40,9)

VII miejsce - Łukasz Rajtko(IIIA) - (3,41.9)

VIII miejsce - Maciej Widłak(IIIC) - (3.44,9)

XV miejsce - Krzysztof Kusto(IIIB) - (3,58.1)

XXX miejsce - Grzegorz Stich(IIIF) - (4,19.5)

Drużynowo nasza szkoła zajmuje IV miejsce.

 

Opiekun: Joanna Chlęch

 


Dnia 09.10.2013r. odbyły się eliminacje w grupach w Mistrzostwach Gliwic w Piłce Nożnej Dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały: Magdalena Psiuk (IC),Zuzanna Michalewicz (IID), Małgorzata Poloczek (IID),Anna Skoczylas (IIA), Marcelina Skolda (IIIA), Alicja Gosławska IIB).

Wyniki:

Gimnazjum 3 1:1(3:1K) Gimnazjum DJ

 

Gimnazjum 3 0:2 Gimnazjum 19

Drużynowo nasze dziewczyny zajęły II miejsce w grupie i awansowały do dalszych rozgrywek.

 

Opiekun: Danuta Byzdra

 

 

 


Dnia 09.10.2013r. odbył się XII Eko Rajd Kolarski Gliwice 2013, pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice Zygmunta Frankiewicza - "Pożegnanie lata".

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Patrycja Powideł(IC), Zofia Król(IC), Agnieszka Gruca(IC), Julia Walczak(IC), Anna Szkoda(IIE), Olga Kwoczak(IID).

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Arkadiusz Jureczko(IIB), Piotr Skałka(IIB), Maksymilian Augustyn(IIIC), Wojciech Golec(IID), Dominik Adryański(IA), Maciej Widłak(IIID), Jakub Zaleśny(IIIE).

Wyniki:

Konkurs wiedzy o Gliwicach

I miejsce - Jakub Zaleśny(IIIE)

Konkurs "Żółwiej jazdy"

III miejsce - Piotr Skałka(IIB)

Opiekunowie: Katarzyna Wilk, Radosław Szulc

 


Dnia 02.10.2013r. odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Barglik(IIIA), Maciej Widłak(IIID), Krzysztof Kusto(IIIB), Grzegorz Stich(IIIF), Łukasz Rajtko(IIIA), Rafał Płocha(IIIB), Jan Byrczek(ID).

Drużynowo nasi chłopcy zdobyli IX miejsce.

 

Opiekun: Radosław Szulc

 


Dnia 25.09.2013r. odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gliwic i Powiatu w Lekkiej Atletyce. XXXVIII Memoriał Zenona Sęka.

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Antonina Radolińska(IIA), Zuzanna Kubit(IA), Angelika Twardzik(IIC), Agnieszka Gralka(IID), Maja Musiał(IID), Nel Sitek(IC), Anna Stobiecka(IIE), Aleksandra Ćmiel(ID), Martyna Kołdonek(ID), Kornelia Cebula(IIC), Julia Bul(IID), Alicja Kudryk(IC), Oliwia Prajs(IC) Ewa Dolińska(IID), Hanna Tręda(IIE), Marta Simiela(IIE), Jolanta Rudel(IIIE), Adrianna Sośnik(IIIE).

Wyniki dziewcząt:

100m

VII miejsce - Antonina Radolińska(IIA) - (15,36)

X miejsce - Zuzanna Kubit(IA) - (15,46)

XVI miejsce - Angelika Twardzik(IIC) - (15,98)

XVIII miejsce - Agnieszka Gralka(IID) - (16,09)

XIX miejsce - Maja Musiał(IID) - (16,34)

XXI miejsce - Nel Sitek(IC) - (16,59)

XXIII miejsce - Anna Stobiecka(IIE) - (16,82)

300m

IV miejsce - Antonina Radolińska(IIA) - (51,22)

V miejsce - Aleksandra Ćmiel(ID) - (52,84)

VII miejsce - Martyna Kołdonek(ID) - (55,55)

XI miejsce - Kornelia Cebula(IIC) - (57,63)

600m

I miejsce - Julia Bul(IID) - (1.51,62)

V miejsce - Alicja Kudryk(IC) - (2.16,10)

VII miejsce - Oliwia Prajs(IC) - (2.23,73)

skok w dal

III miejsce - Agnieszka Gralka(IID) - (3,89)

VII miejsce - Ewa Dolińska(IID) - (3,53)

XIII miejsce - Hanna Tręda(IIE) - (3,14)

XIV miejsce - Marta Simiela(IIE) - (3,05)

pchnięcie kulą

III miejsce - Jolanta Rudel(IIIE) - (8,45)

VI miejsce - Adrianna Sośnik(IIIE) - (6,90)

Drużynowo nasze dziewczyny zdobyły I miejsce.

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Łukasz Rajtko(IIIA), Maksymilian Wolnowski(IIIE), Michał Ćwielong(IIB), Paweł Niewolik(IIA), Oskar Hnatów(IIIC), Jakub Berwid(IIIE), Adam Rumin(IIE), Mateusz Barglik(IIIA), Jakub Pietrowicz(IIE), Jan Byrczek(ID), Grzegorz Stich(IIIF), Piotr Hasiec(IB, )Marek Wolny(IIA), Marek Kawalski(IB), Rafał Płocha(IIIB), Maciej Widłak(IIID), Bartłomiej Kielar(IIIB), Oskar Hnatów(IIIB), Krzysztof Janik(IIA), Michał Klepacki(IIE), Wojciech Myśliwiec(IE), Arkadiusz Jureczko(IIB), Bartłomiej Kielar(IIIB), Jakub Zaleśny(IIIE), Mateusz Tajster(IIIE).

Wyniki chłopców:

100m

VII miejsce - Łukasz Rajtko(IIIA) - (13,02)

XIII miejsce - Maksymilian Wolnowski(IIIE) - (13,53)

XV miejsce - Michał Ćwielong(IIB) - (14,21)

XVI miejsce - Paweł Niewolik(IIA) - (14,26)

XVII miejsce - Oskar Hnatów(IIIC) - (14,39)

XXI miejsce - Jakub Berwid(IIIE) - (14,71)

XXIII miejsce - Adam Rumin(IIE) - (15,29)

300m

V miejsce - Mateusz Barglik(IIIA) - (43,29)

X miejsce - Jakub Pietrowicz(IIE) - (46,80)

XIII miejsce - Jan Byrczek(ID) - (48,77)

XIV miejsce - Grzegorz Stich(IIIF) - (48,86)

XVII miejsce - Piotr Hasiec(IB) - (49,37)

XVIII miejsce - Marek Wolny(IIA) - (49,98)

XXII miejsce - Marek Kawalski(IB) - (66,21)

600m

I miejsce - Rafał Płocha(IIIB) - (1.41,47)

V miejsce - Maciej Widłak(IIID) - (1.43,74)

VI miejsce - Bartłomiej Kielar(IIIB) - (1.44,70)

XI miejsce - Oskar Hnatów(IIIB) - (1.55,43)

XIV miejsce - Jan Byrczek(ID) - (1.56,94)

XVII miejsce - Marek Wolny(IIA) - (1.58,94)

XVIII miejsce - Krzysztof Janik(IIA) - (2.00,28)

XIX miejsce - Michał Klepacki(IIE) - (2.01,41)

XX miejsce - Wojciech Myśliwiec(IE) - (2.01,51)

XXIII miejsce - Arkadiusz Jureczko(IIB) - (2.06,97)

skok w dal

II miejsce - Maciej Widłak(IIID) - (4,83)

X miejsce - Bartłomiej Kielar(IIIB) - (4,12)

XV miejsce - Oskar Hnatów(IIIB) - (3,91)

XVII miejsce - Jakub Zaleśny(IIIE) - (3,72)

pchnięcie kulą

II miejsce - Mateusz Tajster(IIIE) - (10,70)

V miejsce - Jakub Zaleśny(IIIE) - (10,15)

XIV miejsce - Bartłomiej Kielar(IIIB) - (7,90)

Drużynowo nasi chłopcy zdobyli III miejsce.

 

Opiekunowie: Lucyna Kosowicz, Beata Bednarek.

 


Dnia 14.09.2013r. odbyły się Gliwickie Eliminacje o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice Zygmunta Frankiewicza do IV Turnieju Orlika "O Puchar Premiera Donalda Tuska" w piłce nożnej chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Dominik Adryański(IA), Michał Stefaniak(IA), Maciej Piotrowski(IC), Tomasz Kroker(IC), Jan Banasiak(ID), Aleksander Kluczka(ID), Jakub Miller(ID), Marcin Mochnacki(ID), Mateusz Dąbek(ID).

Wyniki:

UKS ACTIV(Gim 3) 3:0 Gim 2

UKS ACTIV(Gim 3) 1:2 Gim 15

Nasza drużyna, która występowała jako "UKS ACTIV" i odpadła po pięknej walce w półfinale.

Opiekun: Radosław Szulc

 


Dnia 07.09.2013r. odbył się I Rajd Rowerowy, zorganizowany przez UKS "Activ" i nauczycieli wf. Uczestnicy przejechali trasę ok. 30 kilometrów. Celem wycieczki rowerowej była miejscowość Rachowice, gdzie uczniowie mogli zwiedzić drewniany, zabytkowy Kościół p.w. Świętej Trójcy, który powstał w 1305r.

Uczestnicy rajdu: Katarzyna Szczepankiewicz(IIIA), Natalia Sztenc(IIIA), Łucja Dybek(IIA), Antonina Radolińska(IIA), Julia Walczak(IC), Wojciech Schmalenberg(IIB).

Opiekunowie: Katarzyna Wilk, Danuta Byzdra

 


Dnia 03.09.2013r. na terenie naszego gimnazjum odbyły się rozgrywki sportowe w ramach integracji klas pierwszych, dziewcząt i chłopców, zorganizowany przez UKS "Activ" i nauczycieli wf. W zawodach wzięły udział: Klasa IA, Klasa IB, Klasa IC, Klasa ID i Klasa IE.

Wyniki

I miejsce - Klasa IC

II miejsce - Klasa IB

III miejsce - Klasa IE

IV miejsce - Klasa ID

V miejsce - Klasa IA

Opiekunowie: Joanna Chlęch, Katarzyna Wilk, Lucyna Kosowicz, Beata Bednarek, Danuta Byzdra, Radosław Szulc, Tomasz Protas


Joomla templates