SPORT

WYNIKI 2018/2019


Dnia 14 czerwca 2019 roku odbył się w naszej szkole Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej chłopców klas III GM.

Wyniki:

III A     5:3     III C

III C     3:10     III E

III A     3:2     III E

I miejsce - klasa III A

II miejsce - klasa III E

III miejsce - klasa III C

Organizator: Radosław Szulc


Dnia 13 czerwca 2019 roku odbył się w naszej szkole Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej chłopców klas VIII SP.

Wyniki:

VIII A     1:1     VIII B

VIII C     0:2     VIII D

VIII A     4:0     VIII C

VIII B     3:6     VIII D

VIII A     0:3     VIII D

VIII B     1:2     VIII C

I miejsce - klasa VIII D

II miejsce - klasa VIII A

III miejsce - klasa VIII C

IV miejsce - klasa VIII B

Organizator: Radosław Szulc


Dnia 4 czerwca 2019 roku odbyły Mistrzostwa Gliwic Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Tomasz Procek, Julian Grzegorzek

Wyniki:

SP 6     21:15     SP 12

SP 6     21:10     SP 41

SP 6      7:21      ZSP 13

SP 6      9:21      GM 14

Nasi chłopcy, drużynowo, zajęli III miejsce.

Opiekun: Joanna Chlęch


Dnia 5 kwietnia 2019 roku zakończyły się Mistrzostwa Gliwic Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały: Antonia Kupczyk, Zuzanna Malczak, Marcelina Nocuń, Zofia Nowak, Marta Pietrek, Hanna Przywuska, Justyna Pyzia, Katarzyna Topolska, Beata Zaleśny, Oliwia Zielińska.

Nasze dziewczyny, drużynowo, zdobyły II miejsce.


Dnia 5 kwietnia 2019 roku zakończyły się Mistrzostwa Gliwic Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Bucher, Mateusz Chomicz, Andrzej Dziewa, Łukasz Gerst, Michał Kończakowski, Tomasz Wysoczański-Janowicz, Jan Zwoliński.

Nasi chłopcy, drużynowo, zdobyli III miejsce.


Dnia 4 kwietnia 2019 roku odbyła się IV edycja Ligi Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych.

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Wiktoria Turek, Anna Burdek, Marta Pietrek.

Wyniki dziewcząt:

III miejsce - Wiktoria Turek

VII miejsce - Anna Burdek

XII miejsce - Marta Pietrek

Nasze dziewczyny drużynowo zajęły I miejsce.

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Maciej Radzio, Jakub Kacper, Wojciech Górniak, Tobiasz Zalewski, Andrzej Starkman.

Wyniki chłopców:

X miejsce - Wojciech Górniak

XXII miejsce - Tobiasz Zalewski

XXV miejsce - Maciej Radzio

XXVI miejsce - Jakub Kacper

XXVII miejsce - Andrzej Starkman

Nasi chłopcy drużynowo zajęli V miejsce.

W łącznej klasyfikacji nasza szkoła zajęła III miejsce.

Opiekun: Lucyna Szczech


Dnia 20 marca 2019 roku odbyły się Drużynowe Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych i Podstawowych.

Naszą szkołę wśród dziewcząt (2005-2003) reprezentowały: Martyna Dzimira, maja Chrzanowska, Joanna Kostka, Patrycja Pietrek, Agnieszka Czerniawska, Katarzyna Topolska, Beata Zaleśny.

Nasze dziewczyny, drużynowo, zdobyły II miejsce.

Naszą szkołę wśród chłopców (2005-2003) reprezentowali: Tomasz Procek, Michał Jędrzejowski, Mateusz Skowron, Jan Legierski, Mateusz Gilowski, Maciej Sołowij, Łukasz Boba, Grzegorz Kozłowski.

Nasi chłopcy, drużynowo, zdobyli III miejsce.

Naszą szkołę wśród dziewcząt (2006 i młodsi) reprezentowały: Amelia Kobos, Alina Czerniawska.

Nasze dziewczyny, drużynowo, zajęły VI miejsce.

Naszą szkołę wśród chłopców (2006 i młodsi) reprezentowali: Paweł Gilowski, Maciej Nowakowski, Bruno Królikowski, Konrad Gierej.

Nasi chłopcy, drużynowo, zajęli V miejsce.

Opiekunowie: D. Byzdra, K. Wilk


8 marca 2019 roku zakończyły się Mistrzostwa Gliwic w Siatkówce chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Julian Grzegorek, Patryk Klimek, Kacper Linek, Karol Prajs, Tomasz Procek, Andrzej Starkman, Wiktor Glinkowski, Sebastian Klepacz, Jakub Spiczak-Brzeziński.

Nasi chłopcy zajęli II miejsce.


31 stycznia 2019 roku odbyła się III edycja Ligi Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych.

Naszą szkołę reprezentowali: Łukasz Bereska, Maciej Nowakowski, Jakub Jeromin, Krzysztof Fijałkowski, Łukasz Nowakowski, Jan Zachorowski.

Wyniki (klasy IV-VI)

IV miejsce - Łuksz Bereska

VI miejsce - Maciej Nowakowski

VII - Jakub Jeromin

Wyniki (klasy VII-VIII)

V miejsce - Łukasz Nowakowski

VI miejsce - Jan Zachorowski

XIII miejsce - Krzysztof Fijałkowski

Opiekun: Lucyna Szczech


24 stycznia 2019 roku odbyła się III edycja Ligi Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych.

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Wiktoria Turek, Anna Burdek, Marta Pietrek.

Wyniki dziewcząt:

IX miejsce - Anna Burdek

XIII miejsce - Wiktoria Turek

XVII miejsce - Marta Pietrek

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Maciej Radzio, Jakub Kacper, Wojciech Górniak, Tobiasz Zalewski, Andrzej Starkman.

Wyniki chłopców:

IX miejsce - Wojciech Górniak

XIII miejsce - Maciej Radzio

XIV miejsce - Andrzej Starkman

XXI miejsce - Jakub Kacper

XXII miejsce - Tobiasz Zalewski

Opiekun: Lucyna Szczech


6 grudnia 2018 roku odbyła się II edycja Ligi Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych.

Naszą szkołę reprezentowali: Łukasz Bereska, Maciej Nowakowski, Jakub Jeromin, Miłosz Kossak, Łukasz Nowakowski, Jan Zachorowski, Patryk Klimek.

Wyniki (klasy IV-VI)

III miejsce - Łuksz Bereska

V miejsce - Maciej Nowakowski

VI - Jakub Jeromin

VII miejsce - Miłosz Kossak

Wyniki (klasy VII-VIII)

II miejsce - Łukasz Nowakowski

III miejsce - Jan Zachorowski

V miejsce - Patryk Klimek

Opiekun: Lucyna Szczech


3 grudnia 2018 roku odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.

Wyniki grupa pierwsza (klasy IV-V SP):

I miejsce - Maciej Nowakowski

II miejsce - Łukasz Bereska

III miejsce - Miłosz Kossak

IV miejsce - Wojtek Wielgus

Wyniki drugiej grupy (klasy VII-VIII SP):

I miejsce - Patryk Klimek

II miejsce - Łukasz Nowakowski

III miejsce - Bartłomiej Buk

IV miejsce - Hugo Chrzanowski

Organizator: Lucyna Szczech


19 listopada 2018 roku rozpoczęły się eliminacje Mistrzostw Gliwic w Siatkówce chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Julian Grzegorek, Patryk Klimek, Kacper Linek, Karol Prajs, Tomasz Procek, Andrzej Starkman.

Wyniki:

SP 6     2:0     SP 1

SP 6     2:0     SP 3

Opiekun: Radosław Szulc


6 listopada 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Rejonowe w Badmintonie dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały: Agnieszka Ślusarek, Anna Burdek.

Nasze dziewczyny zdobyły I miejsce i awansowały do półfinału zawodów wojewódzkich.

Opiekun: Katarzyna Wilk


26 października 2018 roku odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci w Szachach.

Naszą szkołę reprezentowali: Ewa Hanulok, Wiktor Fałat, Wojciech Wielgus, Igor Wilk.

Nasza szkoła zdobyła II miejsce.

Opiekun: Danuta Byzdra


26 października 2018 roku odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach.

Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Hryń, Mateusz Skowron, Piotr Hanulok, Stanisław Buczkowski.

Nasza szkoła zdobyła II miejsce.

Opiekun: Danuta Byzdra


25 października 2018 roku odbyła się I edycja Ligi Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych.

Naszą szkołę reprezentowali: Łukasz Bereska, Maciej Nowakowski, Jakub Jeromin, Miłosz Kossak, Jan zachorowski.

Wyniki (klasy I-V)

II miejsce - Maciej Nowakowski

III miejsce - Łuksz Bereska

IV - Jakub Jeromin

VII miejsce - Miłosz Kossak

Wyniki (klasy VI-VII)

VI miejsce - Jan Zachorowski

Opiekun: Lucyna Szczech


18 października 2018 roku odbyła się I edycja Ligi Tenisa Stołowego Szkół Ponadpodstawowych.

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Anna Burdek, Wiktoria Turek, Marta Pietrek.

Wyniki:

IV miejsce - Anna Burdek

VIII miejsce - Wiktoria Turek

XI miejsce - Marta Pietrek

Drużynowo nasze dziewczyny zajmują III miejsce.

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Maciej Radzio, Wojciech Górniak, Kacper Jakub, Tobiasz Zalewski.

Wyniki:

XIII miejsce - Tobiasz Zalewski

XXIII miejsce - Wojciech Górniak

XXV - Maciej Radzio

XXVI miejsce - Kacper Jakub

Drużynowo nasi chłopcy zajmują VI miejsce.

Nasza szkoła drużynowo zajmuje III miejsce.

Opiekun: Lucyna Szczech


18 października 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Gliwic w Badmintonie chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Karol Prajs, Tomasz Procek, Jan Zachorowski.

Nasi chłopcy zdobyli II miejsce.

Opiekun: Katarzyna Wilk


17 października 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Gliwic w Badmintonie dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały: Agnieszka Ślusarek, Anna Burdek.

Nasze dziewczyny zdobyły I miejsce i awansowały do zawodów rejonowych.

Opiekun: Katarzyna Wilk


10 października 2018 roku odbył się XVII Eko Rajd Rowerowy pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice Zygmunta Frankiewicza.

Naszą szkołę reprezentowali: Joanna Bączkowska, Maria Zdziebko, Jan Zachorowski, Mateusz Gilowski, Bruno Królikowski, Czcibor Partyka, Albert Kęska, Jakub Król, Radosław Garbiec, Andrzej Starkman, Łukasz Nowakowski, Karol Prajs, Michał Wolakowski.

W wyścigu kolarskim II miejsce zajęła Joanna Bączkowska, III miejsce zajęła Maria Zdziebko.

Opiekunowie: Radosław Szulc, Katarzyna Wilk


21 września 2018 roku odbyły się zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców "Memoriał Zenona Sęka".

Naszą szkołę wśród dziewcząt reprezentowały: Marcelina Nocuń, Magdalena Jasik, Maja Zajączkowska, Karolina Wrona, Agnieszka Ślusarek, Alicja Rakowska, Martyna Czyżewska, Maria Zdziebko, Antonina Kupczyk, Sara Adamarek, Ewa Misztal.

Wyniki:

100m (starsi)

VIII miejsce - Marcelina Nocuń (14,37)

X miejsce - Magdalena Jasik (14,75)

XIV miejsce - Maja Zajączkowska (15,06)

XXIV miejsce - Karolina Wrona (15,76)

300m (starsi)

IV miejsce - Agnieszka Ślusarek (48,14)

X miejsce - Alicja Rakowska (52,46)

XIV miejsce - Martyna Czyżewska (53,35)

XVII miejsce - Maria Zdziebko (55,67)

600m (starsi)

III miejsce - Antonina Kupczyk (2.02,89)

Skok w dal (starsi)

VI miejsce - Sara Adamarek (3,73)

XI miejsce - Ewa Misztal (3,46)

Pchnięcie kulą (starsi)

IX miejsce - Ewa Misztal (7,05)

Naszą szkołę wśród chłopców reprezentowali: Franciszek Paszek, Krzysztof Turek, Tomasz Kliber, Bruno Królikowski, Maciej Nowakowski, Maciej Olesiński, Jakub Rycąbel, Andrzej Dziewa Łukasz Mikocki, Tobiasz Zalewski, Igor Czapliński, Mikołaj Cwen, Andrzej Starkman, Karol Prajs, Jan Legierski, Michał Rycąbel,

Wyniki:

60m (młodsi)

VII miejsce - Franciszek Paszek (9,52)

VIII miejsce - Krzysztof Turek (9,56)

XX miejsce - Tomasz Kliber (10,25)

200m (młodsi)

II miejsce - Bruno Królikowski (30,62)

IX miejsce - Maciej Nowakowski (34,00)

Skok w dal (młodsi)

VI miejsce - Maciej Nowakowski (3,54)

VII miejsce - Franciszek Paszek (3,45)

XII miejsce - Krzysztof Turek (3,36)

XIX miejsce - Tomasz Kliber (2,85)

100m (starsi)

I miejsce - Maciej Olesiński (11,80)

VI miejsce - Jakub Rycąbel (12,78)

XII miejsce - Andrzej Dziewa (13,09)

XV miejsce - Łukasz Mikoscki (13,24)

XIX miejsce - Tobiasz Zalewski (13,48)

XXXIX miejsce - Igor Czapliński (18,75)

300m (starsi)

IV miejsce - Maciej Olesiński (42,31)

IX miejsce - Mikołaj Cwen (45,28)

XII miejsce - Andrzej Starkman (46,61)

XIII miejsce - Karol Prajs (46,92)

XX miejsce - Jan Legierski (51,92)

600m (starsi)

VI miejsce - Michał Rycąbel (1.43,46)

VII miejsce - Jakub Rycąbel (1.45,07)

Skok w dal (starsi)

VII miejsce - Michał Rycąbel (4,48)

Opiekunowie: Katarzyna Wilk, Danuta Byzdra


19 września 2018 roku odbył się Półfinał Mistrzostw Gliwic w Piłce Nożnej chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Sebastian Klepacz, Andrzej Starkman, Łukasz Gerst, Maciej Olesiński, Maciej Komarzyniec, Grzegorz Kozłowski, Mateusz Cierpiał, Bruno Grudnik, Filip Patyna.

Wyniki:

SP6     3:4     SP1

Niestety nasza drużyna nie awansowała do finału.

Opiekun: Radosław Szulc


Joomla templates